תהליך עיצוב החיוך


לחיוך ישנה משמעות רבה בקשר בין אנשים. החיוך מסיר הגנות ויוצר קרבה ותחושה נעימה בין אנשים. לשיניים ישנו תפקיד חשוב בחיוך, הן למעשה הדבר המרכזי הנראה כאשר הפה נפתח לחיוך. כאשר השיניים מסודרות בפה באופן לקוי או כששיניים חסרות, גם חיוך רחב לא ממש יעשה את העבודה כפי שהיינו רוצים.

מסתבר מסקר שנערך שמרבית האנשים לא מרגישים ביטחון לחייך בתמונות וגם שופטים אחרים על פי החיוך שלהם. היום, כשניתן לעצב כמעט כל אזור בגוף, גם את החיוך שלנו ניתן לעצב מחדש.

לבחור את חיוך החלומות
עיצוב החיוך מתאפשר בעזרת טכנולוגיה חדשנית ותוכנה מיוחדת. לאחר מספר צילומים שנעשים למטופל- צילום החיוך וצילום הפנים מזוויות שונות, עוברים הצילומים הדמיה דיגיטלית וכעת ניתן לעבוד על החיוך. המטופל הוא שותף מלא לתהליך העיצוב.

החיוך כפי שהוא כרגע הוא הבסיס לעבוד עליו. כעת הרופא והמטופל מעצבים יחד את החיוך על גבי המחשב. בהמשך חיוך החלומות אותו עיצבתם יהפוך להיות החיוך שלכם. חשוב לקחת בחשבון פרמטרים כמו מבנה הפנים, מישורי סגר של הפה, מבנה החניכיים כדי לא לפגוע בתפקוד השיניים והפה.

איך נעשה תהליך העיצוב?
לאחר שעיצבתם עם הרופא בעזרת התוכנה את החיוך שאתם רוצים לראות כל בוקר במראה, זה הזמן לעבור לעבודה בשטח. כמובן שעל מנת להצליח ליצור את החיוך שנראה כרגע בתמונה, יש צורך ברופא מיומן שיכיר היטב את העבודה.

דר' רביע האני הוא מומחה בשיטת עיצוב החיוך ויודע מיד כיצד להפוך את התמונה למציאות. השלב הראשון לאחר העיצוב באמצעות התוכנה הוא ליצור מודל תלת מימד של החיוך הרצוי.

זהו מודל פלסטי ועליו ייבנו בשעווה השיניים. כעת נבנות שיניים זמניות על שיני המטופל באמצעות חומר דמוי שן. השלב האחרון הוא בניית שיניים קבועות במעבדת שיניים.
 
 
 
פעולות שונות לעיצוב

עיצוב החיוך נעשה באמצעות פעולות שונות, תלוי במצב השיניים. אם נדרשת השתלת שיניים היא מתבצעת, רווחים ניתן לסגור באמצעות ציפוי חרסינה, כשישנן שיניים בריאות אך לא ישרות ניתן טיפול אורתודנטי. אם צבע השיניים מפריע ניתן להלבין את השיניים.
 
 
לא מרוצים מהחיוך שלכם? מראה החיוך גורם לכם לחייך פחות? אצלנו במרפאת דר' רביע האני נעצב מחדש את החיוך שלכם יחד איתכם ונעשה את כל הפעולות שנדרשות על מנת שתחזרו לחייך והרבה!
 

צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-924
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם ד"ר האני רביע

טלפון
072-33-80-924
 
דוא"ל
perfectsmile28@gmail.com

כתובת
רחוב חנקין 28, הוד השרון