שתלים דנטליים בכפר סבא | ד"ר רביע האני - מרפאת שיניים

שתלים דנטליים בכפר סבא


השתלת שתלים דנטליים הינה אחת השיטות הנפוצות והחדשניות בתחום רפואת השיניים ושיקום הפה. מרפאת ד"ר האני רביע מתמחה במתן טיפול שתלים דנטליים בכפר סבא, שתלים דנטליים באזור השרון, שתלים דנטליים בהוד השרון, שתלים קצרים באזור השרון ועוד וכל זאת בידי צוות מומחים בעלי שם וניסיון רב. מרפאתנו מתאפיינת באווירה ביתית ונינוחה ואנו מקפידים על איכות, מצוינות ומקצועיות השירות בשילוב של יחס אישי לכל מטופל. אם הגעת למצב ולמסקנה כי אתה זקוק לטיפול דחוף לשיקום הפה, אל חשש, אתה מוזמן אלינו ואנו סמוכים ובטוחים כי מרגע שתפסע בפעם הראשונה למרפאה, תבין כי אתה נמצא בידיים בטוחות וטובות.

הליך כירורגי פשוט להשגת תוצאות מעולות וסיכויי הצלחה גבוהים
טיפול שתלים דנטליים בכר סבא אינו כרוך בניתוח ולכן ניתן להוריד את רמת המתח והחשש מהטיפול. למעשה מדובר בהליך כירורגי פשוט אשר מציג אחוזי הצלחה גבוהים למדי. טיפול שתלים דנטליים באזור השרון המתבצע בידי מומחים בעלי ניסיון בתחום, כולל הערכה ראשונית ואבחון באמצעות סקירת ההיסטוריה הרפואית של המטופל בדגש על הרקע הדנטלי. הסקירה הראשונית כוללת צילום רנטגן וקבלת תמונת מצב מדויקת של הפה לצורך בנייה של תכנית טיפול מדויקת בהתאמה אישית.

אם גם אתם מחפשים אחר טיפול שתלים דנטליים באזור השרון, מקצועי, הרי שד"ר האני רביע מהווה כתובת ובית למענה על כלל צרכי בריאות הפה והשיניים. טיפולי שתלים דנטליים בהוד השרון וכן שתלים קצרים באזור השרון מתבצעים בהרדמה מקומית בלבד וללא תחושת כאב כלל.

השתלת שתלים דנטליים – אופן הטיפול
פעולת השתלת שתלים דנטליים הינה הליך כירורגי במהלכו מוחדר השתל הדנטלי אל עצם הלסת של המטופל, הרופא המטפל על פי ניסיונו ובהתאם להכשרתו, יתאים את ההליך והשיטה הרצויים לביצוע הטיפול וזאת מתוך התחשבות בפרמטרים שונים כגון מיקום השן החסרה ומצב הפה הכללי של המטופל. ריפוי אזור ההשתלה אורך מספר חודשים כאשר במהלך זמן זה, נוצרים תאי עצם חדשים המסייעים בקיבוע השתל במקומו. לאחר סיום תהליך החלה מטיפול ההשתלה, מתבצעת הטמעת הכתר הקבוע המותקן על גבי השתל הדנטלי. הליך זה הינו מומלץ לכל הגילאים ומציג סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד.
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-924
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם ד"ר האני רביע

טלפון
072-33-80-924
 
דוא"ל
perfectsmile28@gmail.com

כתובת
רחוב חנקין 28, הוד השרון