שיטות להשתלת שיניים | ד"ר רביע האני - מרפאת שיניים

שיטות להשתלת שיניים


לשיניים בריאות השפעה רבה על חיינו. הן מסייעות לנו קודם כל בלעיסה ובעיכול יעיל של המזון ויש להן חשיבות רבה מבחינה אסתטית וגם בתקשורת: ללא שיניים הדיבור קשה הרבה יותר. אם בעבר התחליף לשיניים היה רק שיניים תותבות נשלפות שאינן ממלאות את החסר באופן מלא, היום ניתן לבצע השתלות שיניים. על גבי שתל השן מורכב הכתר. ההרכב של שתל יחד עם כתר מחקה בצורה טובה יותר את מבנה השן המקורית.

מדוע קורה אובדן השיניים?
אנו מחברים מיד אובדן שיניים עם זיקנה ורואים אותו כחלק בלתי נפרד ממנה. אובדן שיניים קורה מסיבות שונות שלא רק קשורות לגיל כמו ריקבון השן, טיפול שורש שלא צלח, טראומה שנגרמה לפה, מחלת חניכיים שלא טופלה כראוי וגם שחיקה.

כיצד נעשית השתלת שיניים
היום ישנן מספר שיטות להשתלות שיניים. בשיטה המסורתית מושתל השתל אל תוך רקמת העצם של הלסת. אז ישנה המתנה עד שצומחת רקמת עצם סביב השתל, תהליך הנקרא אוסיאואינטגרציה. תהליך זה יכול לקחת מספר חודשים ורק לאחר שהשתל מעוגן היטב בעצם מתבצעת הרכבת כתרים על השתל. חשוב להמתין ולתת זמן לתהליך האוסיאואינטגרציה.

אם לא נותנים לו מספיק זמן ההשתלה עלולה לא להצליח. אם ההשתלה נעשית על ידי רופא מיומן, כמו דר' רביע האני המומחה כבר שנים בהשתלות שיניים, סיכויי ההצלחה הם גבוהים מאוד.

שיטות חדשות להשתלה
בשיטת ההשתלה המסורתית יוצא המטופל ביום ההשתלה רק עם השתל ללא השן התותבת או הכתר. הדבר אומר שישנה המתנה של מספר חודשים בה הוא עדיין ללא שיניים.

היום ישנן שיטות טיפול חדשות של השתלות שיניים ביום אחד או all on 4. בשיטה זו מושתלים השתלים ומותקנות עליהם תותבות זמניות ביום אחד. בשיטה זו מושתלים ארבעה שתלים ועליהם מותקן גשר שנושא את השיניים. מיקומו של כל שתל נקבע במדויק באמצעות תוכנה מיוחדת, צילומי רנטגן וסי טי של המטופל. 
 
 
שיטות חדשות להשתלה

השתלים מושתלים בזוית אלכסונית ולכן ניתן להרכיב שיניים זמניות עוד באותו יום.

פיתוח נוסף של ההשתלות הוא השתלת שיניים ללא השתלת עצם המעולה למטופלים שנמצאו ללא כמות עצם מספיקה וחוסכים להם את הצורך בהשתלת עצם, תהליך מורכב בפני עצמו.

 
אנחנו במרפאת דר' רביע האני מתמחים שנים בכל סוגי ההשתלות והמטופלים שלנו יוצאים עם חיוך מלא שיניים...
 

צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-924
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם ד"ר האני רביע

טלפון
072-33-80-924
 
דוא"ל
perfectsmile28@gmail.com

כתובת
רחוב חנקין 28, הוד השרון