עיצוב החיוך | ד"ר רביע האני - מרפאת שיניים

עיצוב החיוך


החיוך שלנו מהווה כרטיס ביקור ומייצר מראה ורושם ראשוני אשר כה חשובים לביטחוננו העצמי. חיוך בריא בעל מראה אסתטי הוא מטרה של רבים אשר סובלים מהזנחה באסתטיקת ובריאות הפה. אולם, כיום ישנן שיטות טיפול יעילות למדי אשר יכולות להחזיר לכם את החיוך לפנים, תרתי משמע. המודעות ההולכת וגוברת לפן האסתטי של המראה שלנו, כוללת גם הבנה שבחשיבות מראה השיניים והפה.

טיפולי עיצוב החיוך מהווים חלק בלתי נפרד של טיפולים לשיקום הפה. אם אתם חושבים שהגיע הזמן לשפר ולשקם את מראה הפה, הרי שמרפאת ד"ר האני רביע מספקת מגוון רחב של טיפולי שיניים הכוללים טיפול לשיקום הפה ברעננה, טיפול שיניים באזור השרון, טיפולי שיניים בשרון ועוד וכל זאת בידיים מקצועיות של ד"ר רביע, מומחה בעל שם ומוניטין בתחום השתלות השיניים, עיצוב החיוך וטיפולי אסתטיקת הפה, בעל ניסיון של 22 שנים בתחום ומומחיות והכשרה מקצועיות ברמה עולמית.

עיצוב החיוך – מראה אסתטי ובריא שמחזיר את החיוך לפנים!
עיצוב החיוך כולל סדרת טיפולים לשיפור מראה הפה והחיוך, מדובר בין היתר בכתרי חרסינה חדשניים, התקנת גשרים במצבים של שיניים חסרות, ניתוחי חניכיים, השלמת שיניים חסרות או שבורות, הרכבת שתלים ועוד. עיצוב החיוך הינו ענף חדש יחסית בעולם רפואת השיניים ומספק דרך להגיע לחיוך המושלם והרצוי עליכם. מרפאת ד"ר האני רביע מיישמת את השיטות והטכניקות המתקדמות והחדשניות ביותר בתחום וזאת באמצעות שיטות וטכנולוגיות משופרות להשגת תוצאות מושלמות.

אם את מעוניינים לשפר את מראה הפה באמצעות עיצוב החיוך, הרי שאתם מוזמנים אלינו לשם בניית והתאמת תכנית טיפולים מקיפה ויסודית הכוללת טיפול לשיקום הפה ברעננה, טיפול שיניים באזור השרון, טיפולי שיניים בשרון וכל זאת מתוך מתן דגש על מצוינות, מקצועיות ואיכות הטיפול והשירות.

טיפולי עיצוב החיוך במרפאת ד"ר האני רביע כוללים:
  • הבהרת שיניים לשיפור גוון השן וזאת באמצעות חומר כימי על בסיס חמצני.
  • הבהרה ביתית באמצעות תבניות המותאמות באופן אישי לשיני המטופל ומוצמדות לשיניים.
  • הבהרה בעזרת חומר בריכוז גבוה הפועל באמצעי תאורה מיוחדים להשגת תוצאות מיידיות.
  • שחזורים, ציפויים, השלמת שיניים וכתרים.
  • ציפויי חרסינה וסגירת רווחים על ידי הסרת השכבה החיצונית של השן וציפוי באמצעות חומר ההופך לחלק אינטגרלי מהשן.
  • לומינירים – שיטת הדבקת ציפויי חרסינה.
  • כתרי זירקוניה תוך שימש במחשוב ומכונה מיוחדת.
     

מאמרים:


צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-924
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם ד"ר האני רביע

טלפון
072-33-80-924
 
דוא"ל
perfectsmile28@gmail.com

כתובת
רחוב חנקין 28, הוד השרון