השתלות שיניים | ד"ר רביע האני - מרפאת שיניים

השתלות שיניים


שיניים בריאות הן חשובות מאוד לאיכות החיים ולבריאות שלנו. ללא שיניים חזקות ובריאות הלעיסה שלנו תהיה לקויה וכתוצאה מכך גם עיכול המזון יהיה חלקי והגוף לא יקבל את כל אבות המזון והויטמינים להם הוא זקוק. בנוסף יש לכך השלכות מבחינה אסתטית. לכן חשוב להשקיע בשיניים ובמידת הצורך לבצע השתלות. היום השתלות שיניים אינן תהליך ארוך ומייגע כמו שהיו בעבר. ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד ולסיים את מרבית התהליך באופן מרוכז.

כיצד אפשרית השתלת שיניים ביום אחד?
הרעיון לבצע השתלות שיניים ביום אחד נלקח למעשה מתחום האורתופדיה. בתחום האורתופדיה הגישה היא של ריכוז הליכים המבוצעים בגוף במינימום טיפולים כיוון שכל טיפול מהווה טראומה לגוף ולכן מינימום טיפולים משמעו מינימום טראומה. השתלות שיניים ביום אחד אפשרית בזכות שיטה חדשה שנקראת העמסה מיידית- בניית כל מערכת השיניים על מספר שתלים בודדים אותם ניתן להשתיל ביום אחד. מדובר על 4-8 שתלים, כשהיום מקובלת יותר ויותר השיטה של All on 4, השתלת 4 שתלים בלבד.

השתלת השתלים בזווית של 45 מעלות מאפשרת את ההעמסה של כל גשר השיניים שנבנה על גבי אותם שתלים.

מהו מהלך הטיפול?

הטיפול כולל מספר שלבים:
 
 
למי מתאים הטיפול?
 

השתלות שיניים ביום אחד מתאימות לאנשים שאיבדו חלק גדול משיניהם בלסת העליונה, התחתונה או שתיהן.

אותו מטופל גם צריך להיות בריא כיוון שמדובר עדיין על תהליך מורכב הדורש ניתוח.

 

אבחון ושמיעה על שיטת הטיפול:

בשלב זה יסביר ד"ר' רביע האני על מהלך הטיפול וכיצד יתקיים. הוא יערוך גם צילומי סי טי (סריקה ממוחשבת) ורנטגן שיתנו לו תמונה מלאה על מבנה הפה. כך יוכל לתכנן את הטיפול הנדרש ספציפית לכם.

 

תכנון הטיפול:

באמצעות הצילומים והסריקה יתוכנן הטיפול. יבנה לכם סד מנחה על פי מבנה השיניים והלסת.


הניתוח:

לפני הניתוח יכולים להיות שלבים מקדימים כמו עקירת שיניים שמפריעות או השתלת עצם במידת הצורך, אך זוהי השתלת עצם מינימלית לעומת השיטה המסורתית. לאחר מכן יוכנסו השתלים ועליהם יולבשו כל השיניים הזמניות. 


דר' רביע האני ישמח להסביר לכם עוד על השיטה במרפאתו שבהוד השרון ולבצע את הטיפול במקצועיות ובנעימות כפי שביצע עד היום ללקוחות מרוצים רבים.
 

צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-924
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם ד"ר האני רביע

טלפון
072-33-80-924
 
דוא"ל
perfectsmile28@gmail.com

כתובת
רחוב חנקין 28, הוד השרון