השתלות שיניים ללא השתלת עצם | ד"ר רביע האני - מרפאת שיניים

השתלות שיניים ללא השתלת עצם​


השתלת שתלים דנטליים עליהם מורכב גשר עם כתרים דרש עד לא מזמן כמות מספיקה של עצם בלסת, כמות שתספיק לקיבוע השתלים. לשם כך בוצעו אצל מטופלים רבים השתלות עצם לפני השתלת השתלים. השתלת עצם היא הליך ניתוחי בפני עצמו בו מושתל חומר דמוי עצם המעבה את עצם הלסת. היום ישנן שיטה חדשה של השתלות שיניים ללא השתלות עצם, שיטה שללא ספק מקלה על המטופלים, חוסכת כאבים וגם מקצרת את תהליך השתלת השיניים כולו.

היתרונות של השיטה
השתלות שיניים ללא השתלות עצם מקצרות את תהליך השתלת השיניים והופכת אותו לפשוט הרבה יותר. בעבר, בשיטה המסורתית הכוללת גם השתלת עצם, תהליך שיקום הפה היה ארוך מאוד. רק תהליך החלמת הפה לאחר השתלת עצם הוא ארוך בפני עצמו ויכול לקחת גם מספר חודשים. בנוסף, גם השתלת השיניים עצמן היו תהליך ארוך ומורכב, כך שמרגע תחילת הטיפולים עד סיומם יכולות לעבור גם שנתיים! ללא השתלות עצם בכלל, או עם השתלה מינימלית הטיפול כולו יתקצר משמעותית. היום ישנם טיפולים בהם הרכבת השיניים כולן נעשית ביום אחד. אמנם אלה שיניים זמניות אך זהו יתרון עצום לצאת מרופא השיניים עם כל השיניים כבר לאחר יום אחד של טיפולים.
מידע נוסף:

נאמר לכם בעבר שאין לכם מספיק עצם לסת להשתלת שיניים סטנדרטית ואתם עומדים בפני תהליך ארוך, מורכב ומייגע? דר' רביע האני ישמח להקל עליכם בעזרת שיטה חדשנית ויעילה אותה הוא מבצע במקצועיות.

 

פתרונות חכמים במקום השתלת עצם
תחום ההשתלות עבר מהפכה אמיתית. במרפאה של דר' רביע האני מבצעים במיומנות רבה השתלות שיניים ללא השתלת עצם, כאשר לגבי כל מטופל נבחר אחד הפתרונות שישנם היום כתחליף להשתלת עצם על פי הנתונים והצרכים שלו.
 

צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-924
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם ד"ר האני רביע

טלפון
072-33-80-924
 
דוא"ל
perfectsmile28@gmail.com

כתובת
רחוב חנקין 28, הוד השרון