עיצוב החיוך | ד"ר רביע האני - מרפאת שיניים

עיצוב החיוך digital smile design​


כולנו רוצים חיוך של כוכבים אמיתיים, עם שיניים מושלמות המונחות כל אחת במקום המיועד לה באופן מדויק. המציאות לרוב מראה לנו אחרת. לרובנו קו החיוך אינו מושלם כפי שהיינו רוצים ונדמה לנו שהפיכת החיוך למושלם היא עניין לקוסמים. דר' רביע האני מציע לכם את הפיכת החיוך למושלם, לחיוך שהייתם רוצים לראות במראה כל יום, וזאת בלי קסמים אלא באמצעות שיטה חדשנית- עיצוב החיוך digital smile design. 

מהי שיטת עיצוב החיוך digital smile design?
השיטה כוללת קודם כל המחשת מראה השיניים העתידי באמצעות טכנולוגיית צילום דיגיטלית. כך, כל מטופל יכול לראות איך יראה החיוך העתידי שלו ובאיזה אופן יהיו השיניים ממוקמות לאחר התהליך, ממש בדומה לאופן שניתן לראות דירה באופן מוחשי ביותר לפני עיצובה. כך, בדומה לעיצוב פנים של דירה יחד עם מעצב הפנים או הארכיטקט, יכול המטופל להיות שותף פעיל בתכנון עיצוב החיוך שהוא רוצה.

מהלך הטיפול
שיטת עיצוב החיוך digital smile design מורכבת ממספר שלבים:
 
 
הפרמטרים לעיצוב החיוך:

עיצוב החיוך digital smile design מבוסס על בדיקת פרמטרים אסתטיים ותפקודיים שיאפשרו מראה פה מושלם ללא פגיעה בתפקוד השיניים.

בתהליך העיצוב נלקחים בחשבון: מבנה הפנים, על קווי הסימטריה שלהם, מישורי הסגר של הפה, גובה ומיקום החניכיים, גובה ורוחב רצוי לשיניים, צורת השיניים הרצויה ועוד.

 

ביצוע מספר צילומים דיגיטליים של מבנה הפנים והשיניים

עיצוב החיוך או מבנה השיניים באמצעות תוכנה יעודית יחד עם המטופל. תוכנת המחשב מאפשרת לכם יחד עם דר' רביע האני לראות את האפשרויות השונות לגבי עיצוב מבנה השיניים והאופציות השונות על המהלכים הנדרשים להשגתן.
מן הדו מימד אל התלת מימד: לאחר שהחלטתם על המבנה הרצוי, יתרגם דר' רביע את מבנה השיניים שהתקבל בתוכנת המחשב אל מבנה פלסטי תלת מימדי.
 

באמצעות שעווה יבנו השיניים על מודל הפה.
 

בניית שיני המטופל באמצעות חומר דמוי שן. תחילה מונח החומר על שיני המטופל באופן זמני ולאחר מכן נבנות השיניים במעבדת שיניים.
 

מעוניינים בחיוך מהסרטים? דר' רביע האני ישמח לעצב יחד איתכם את חיוך החלומות ולא פחות מכך- להפוך אותו מתמונה על גבי המחשב לתמונה שתראו מדי יום במראה.
 

צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-924
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם ד"ר האני רביע

טלפון
072-33-80-924
 
דוא"ל
perfectsmile28@gmail.com

כתובת
רחוב חנקין 28, הוד השרון