אסטתיקת הפה | ד"ר רביע האני - מרפאת שיניים

אסתטיקת הפה


בשנים האחרונות חלה עלייה בפופולריות של טיפולי אסתטיקת הפה. את הנתון הזה ניתן לייחס לעובדה כי המודעות בקרב הציבור לחשיבות השמירה על בריאות השיניים והפה ועל מראה חיוך בריא ונעים נמצאת במגמת עלייה. ההבנה כי החיוך שלנו יוצר רושם ראשוני, מביאה רבים למסקנה כי בריאות השיניים ומראן הינם גורמים המשפיעים על ביטחוננו ועל הערכתנו העצמיים. כיום ההבדל והגבול שבין טיפולי שיניים "רגילים" לבין טיפולי אסתטיקת הפה, הולך ומטשטש וההבחנה בין התחומים היא למעשה מלאכותית ולא קיימת. השיקולים של אסתטיקת הפה באים לידי ביטוי בכל טיפול שיניים, בין אם מדובר בעקירה פשוטה, סתימה או השתלה.

השתלות דנטליות כחלק משיקום הפה
ד"ר האני רביע, הינו רופא בעל מוניטין רב בתחום השתלות השיניים ובעל ניסיון עשיר במגוון טיפולי השיניים ושיקום הפה. מרפאתנו מצטיינת במתן כלל השירותים והטיפולים הדרושים לשמירה על בריאות השיניים וכל זאת בידי רופאים מומחים ובעלי ניסיון ומיומנות בשיטות הטיפול והטכניקות המתקדמות והחדשניות ביותר בעולם רפואת השיניים. בין הטיפולים הרבים אותם תוכלו לקבל במרפאת ד"ר רביע, ניתן למצוא את כלל טיפולי אסתטיקת הפה, השתלות דנטליות בכפר סבא, השתלות דנטליות בהוד השרון, השתלות דנטליות באזור השרון ועוד. טיפולי אסתטיקת הפה כוללים הליכים מסורתיים וכן טיפולים חדשניים בהם: ציפויי חרסינה, הבהרת שיניים, שחזור שיניים, כתרים לא מתכתיים, יישור שיניים והשתלות דנטליות.

טיפולי אסתטיקת הפה – להחזיר את החיוך לפנים
בכל פנייה לטיפול בתחום אסתטיקת פה והשתלות דנטליות, חשוב לפנות לרופא מוסמך הן בתחום הכירורגיה והן בתחום האסתטיקה. במרפאת ד"ר האני רביע, תוכלו לקבל ייעוץ וליווי מקצועי החל מהשב הראשון של אבחון הבעיה, דרך בניית תכנית טיפולים ייעודית מתאימה ועד להליך הרפואי עד לקבלת התוצאה המושלמת. מרפאתנו מתאפיינת באווירה נינוחה וביתית וכל מטופל זוכה אצלנו ליחס אישי במיוחד.

טיפולי אסתטיקת הפה במרפאתנו יחזירו את החיוך לפניכם ויקנו לכם מראה בריא, טבעי ונעים של שיניים צחורות ומבריקות. אנו סמוכים ובטוחים כי מרגע שתפסעו מבעד לדלת המרפאה, תחושו מיד כי אתם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות ותזכו לכלל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת ובאווירה ביתית ונינוחה.
 

מאמרים:


צרו עמנו קשר בטלפון
072-33-80-924
או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם ד"ר האני רביע

טלפון
072-33-80-924
 
דוא"ל
perfectsmile28@gmail.com

כתובת
רחוב חנקין 28, הוד השרון